• Auction 4
<< Lote 766 - 1907. Billetes ...   Lote 768 - 1925 (ND ... >>

Lote 767 - Auction 4

ND (1908). Alfonso XIII ...
ND (1908). Alfonso XIII ...
Preço inicial:
145,00 EUR

ND (1908). Alfonso XIII (1886-1931). 25 pesetas. EDIFILNE14pb. Encapsulado en PMG 55. Back Proof. EBC. Est.290.

Licitações

Estado do Lote:
Leilão fechado