• Auction 5
<< Lot 125 - Siglo VI-VII ...   Lot 127 - 610-612 dC. ... >>

Lot 126 - Auction 5

1.500,00 EUR

603-610 dC. Witerico (603-610). Elvora. Triente. CNV 174.3. Pl 192 c. Au. 1,51 g. Muy rara. EBC. Est.2500.