• Asta 4
<< Lotto 85 - 114-117 dC. ...   Lotto 87 - 136. Adriano. ... >>

Lotto 86 - Asta 4

Base d'asta:
50,00 EUR

117-138. Adriano. Denario. Ag. 3,07 g. /PM TR P COS III CONCORD. MBC+ / EBC-. Est.100.

Stato lotto: