• Auction 4
<< Lot 447 - Ambas 1870 ...   Lot 449 - 1870 *70. ... >>

Lot 448 - Auction 4

40,00 EUR

1870*70. I República. Madrid. 5 pesetas. SNM. Cal 3. Ag. 24,97 g. Bonita pátina. MBC+. Est.75.