• Auction 4
<< Lot 96 - 179. Cómodo. ...   Lot 98 - 198-200. Geta ... >>

Lot 97 - Auction 4

180-192 dC. Cómodo. Roma. ...
180-192 dC. Cómodo. Roma. ...
15,00 EUR

180-192 dC. Cómodo. Roma. Denario. RIC 286. Ae. MBC+/ EBC-. Est.25.