• Auction 4
<< Lot 85 - 114-117 dC. ...   Lot 87 - 136. Adriano. ... >>

Lot 86 - Auction 4

50,00 EUR

117-138. Adriano. Denario. Ag. 3,07 g. /PM TR P COS III CONCORD. MBC+ / EBC-. Est.100.